Touch Icons (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Size
fa: اندازه

en: Path
fa: مسیر

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Theme settings
fa: تنظیمات پوسته

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -
