Touch Icons (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Size
ps: كچه

en: Path
ps: يونلور

en: Upload
ps: پورته کول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
