Touch Icons (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Path
sk: Cesta

en: Upload
sk: Nahrať

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: About
sk: Informácie o

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
