Touch Icons (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Size
vi: Dung lượng

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Upload
vi: Tải lên

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -
