Tour (1.0.0) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Language
ht: Lang

en: Search
ht: Chèche

en: Languages
ht: Lang

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Configure Block
ht: Konfigire blòk

en: Language name
ht: Non lang lan

en: Block Region
ht: Rejyon Blòk

en: Adding languages
ht: Ajoute lang

en: Reordering languages
ht: Òdone lang yo

en: Set a language as default
ht: Mete yon lang pa defo

en: Place Blocks
ht: Plas Blòk yo

en: Block Layout
ht: Plasman Blòk

en: Block Layout Page
ht: Paj plasman blòk
