Tour (1.0.1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Translate
bn: অনুবাদ

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Select language
bn: ভাষা নির্বাচন করুন
