Tour (1.0.1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: Text
se: Teaksta

en: Fields
se: Giettit

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: Languages
se: Gielat

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal

en: Select language
se: Vállje giela
