Tour (2.0.0) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Create a new user account.
af: Skep 'n nuwe gebruikersrekening.

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Revisions
af: Weergawes

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Languages
af: Tale

en: People
af: Mense

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Language code
af: Taalkode

en: Add new field
af: Voeg nuwe veld by

en: Translate
af: Vertaal

en: Language name
af: Taalnaam

en: Select language
af: Selekteer taal
