Tour (2.0.0) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: Revisions
bs: Revizije

en: Field type
bs: Tip polja

en: Fields
bs: Polja

en: Filters
bs: Filteri

en: Languages
bs: Jezici

en: Output format
bs: Izlazni format

en: Translation
bs: Prevod

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Module name
bs: Ime modula

en: Translate
bs: Prevedi

en: Content translation
bs: Prevod sadržaja
