Tour (2.0.0) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Create a new user account.
dz: ལག་ལེན་པའི་  རྩིས་ཐོ་གསརཔ་ཅིག་  གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Add new field
dz: ས་སྒོ་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: Language name
dz: སྐད་ཡིག་མིང་།

en: Select language
dz: སྐད་ཡིག་སེལ་འཐུ་འབད།
