Tour (2.0.0) - en to eu translation catalogue (66 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Create a new user account.
eu: Sortu erabiltzaile kontu berria

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Top
eu: Goian

en: Add
eu: Gehitu

en: Format
eu: Formatua

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Bottom
eu: Behean

en: Module
eu: Modulua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: Appearance
eu: Itxura

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Position
eu: Kokapena

en: Close
eu: Itxi

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Extend
eu: Hedatu

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Add existing field
eu: Gehitu existitzen den eremua

en: More information
eu: Informazio gehiago

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: Add new field
eu: Gehitu eremu berria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Translate
eu: Itzuli

en: Route
eu: Bidea

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Node translation
eu: Itzulpen nodoa

en: Language name
eu: Hizkuntza izena

en: Select language
eu: Hizkuntza hautatu

en: Content translation
eu: Edukiaren itzulpena

en: Field label
eu: Eremu etiketa

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Custom display settings
eu: Ikuspegi egokituen ezarpenak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Language direction
eu: Hizkuntza norabidea

en: Display modes
eu: Bistaratzeko moduak

en: Route Name
eu: Bidearen izena

en: Adding languages
eu: Hizkuntzak gehitzen

en: Editing languages
eu: Hizkuntzak editatzen

en: Reordering languages
eu: Hizkuntzak birantolatzen

en: Set a language as default
eu: Ezarri hizkuntza lehenetsi bezala

en: Filter the search
eu: Iragazi bilaketa
