Tour (2.0.0) - en to hy translation catalogue (51 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Create a new user account.
hy: Ստեղծել նոր օգտագործողի հաշիվ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Left
hy: Ձախ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Language name
hy: Լեզվի անվանումը

en: Select language
hy: Ընտրեք լեզուն

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը

en: Route Name
hy: Երթուղու անուն

en: Route Params
hy: Երթուղու պարամետրեր

en: Param
hy: Պարամետրեր

en: Editing languages
hy: Լեզուների խմբագրում

en: Reordering languages
hy: Լեզուների վերադասավորում

en: Set a language as default
hy: Սահմանել լեզուն որպես կանխադրված

en: Add, rearrange or remove filters.
hy: Ավելացնել, տեղափոխել կամ հեռացնել ֆիլտրները

en: Sort actions
hy: Դասակարգման գործողություններ

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
hy: Ավելացնել, տեղափոխել կամ հեռացնել դասակարգման օրինափությունները
