Tour (2.0.0) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Create a new user account.
ky: Жаңы колдонуучу эсебин ачуу

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: Languages
ky: Тилдер
