Tour (2.0.0) - en to lv translation catalogue (76 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Top
lv: Augša

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Text
lv: Teksts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Bottom
lv: Apakša

en: Module
lv: Modulis

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Fields
lv: Lauki

en: Widget
lv: Logrīks

en: Appearance
lv: Izskats

en: Goal
lv: Mērķis

en: Filters
lv: Filtri

en: Sort Criteria
lv: Kārtošanas Kritēriji

en: Position
lv: Pozīcija

en: Close
lv: Aizvērt

en: Add User
lv: Pievienot Lietotāju

en: Languages
lv: Valodas

en: Selector
lv: Selektors

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: People
lv: Cilvēki

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Translation language
lv: Tulkojuma valoda

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Add existing field
lv: Pievienot esošu lauku

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Configure Block
lv: Konfigurēt Bloku

en: Translate
lv: Tulkot

en: Steps
lv: Soļi

en: Route
lv: Maršruts

en: Tour
lv: Tūre

en: Tips
lv: Padomi

en: Uses
lv: Lieto

en: Notify user
lv: Paziņot lietotājam

en: Language name
lv: Valodas nosaukums

en: Select language
lv: Izvēlies valodu

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Custom display settings
lv: Pielāgotas attēlošanas iestatījumi

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

en: User interface translation
lv: Lietotāja saskarnes tulkošana

en: Display modes
lv: Attēlojumu režīmi

en: Add, rearrange or remove filters.
lv: Pievienot, kārtot vai noņemt filtrus.

en: Sort actions
lv: Kārtošanas darbības

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
lv: Pievienot, pārkārtot vai noņemt kārtošanas noteikumus.

en: Place Blocks
lv: Ievietot Blokus
