Tour (2.0.0) - en to mn translation catalogue (34 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Create a new user account.
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Top
mn: Дээд

en: Add
mn: Нэмэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Text
mn: Текст

en: Paths
mn: Замууд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Bottom
mn: Доод

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: People
mn: Хүмүүс

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Add new field
mn: Шинээр талбар нэмэх

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Language name
mn: Хэлний нэр

en: Select language
mn: Хэл сонгох

en: Content translation
mn: Агуулга орчуулах
