Tour (2.0.0) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Create a new user account.
os: Регистраци

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: Format
os: Формат
