Tour (2.0.0) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Create a new user account.
pa: ਇੱਕ ਨਵਾਂ ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ।

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ

en: Select language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਚੁਣੋ
