Tour (2.0.0) - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Top
sk: Navrch

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Paths
sk: Cesty

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Module
sk: Modul

en: Revisions
sk: Revízie

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Getting started
sk: Pokyny pre začiatočníkov

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Filters
sk: Filtre

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: Position
sk: Pozícia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Languages
sk: Jazyky

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: People
sk: Používatelia

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Translation language
sk: Jazyk prekladu

en: Translation
sk: Preklad

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Add existing field
sk: Pridať existujúce pole

en: More information
sk: Viac informácií

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Add a new link
sk: Pridať novú linku

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Add new field
sk: Pridať nové pole

en: About
sk: Informácie o

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Translate
sk: Preložiť

en: Route
sk: Cesta

en: Tips
sk: Tipy

en: Uses
sk: Používa

en: Node translation
sk: Preklad uzla

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: Select language
sk: Vyberte jazyk

en: Content translation
sk: Preklad obsahu

en: Content Translation
sk: Preklad obsahu

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Custom display settings
sk: Vlastné nastavenia zobrazenia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára

en: User interface translation
sk: Preklad používateľského rozhrania

en: Display modes
sk: Režimy zobrazenia

en: Route Name
sk: Názov cesty

en: Route Params
sk: Parametre cesty

en: Param
sk: Parameter

en: Adding languages
sk: Pridanie jazykov

en: Apply your search criteria
sk: Použiť vaše vyhľadávacie kritériá

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.
