Tour (2.0.0) - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Top
sl: Na vrhu

en: Add
sl: Dodaj

en: Format
sl: Oblika

en: Text
sl: Besedilo

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Revisions
sl: Različice

en: Field type
sl: Tip polja

en: Widget
sl: Gradnik

en: Appearance
sl: Izgled

en: Filters
sl: Filtri

en: Position
sl: Položaj

en: Close
sl: Zapri

en: Languages
sl: Jeziki

en: People
sl: Uporabniki

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add existing field
sl: Dodaj obstoječe polje

en: More information
sl: Več informacij

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Add new field
sl: dodaj novo polje

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Translate
sl: Prevodi

en: Uses
sl: Uporablja

en: Language name
sl: Ime jezika

en: Select language
sl: Izberite jezik

en: Content translation
sl: Prevod vsebine
