Tour (2.0.1) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Create a new user account.
bg: Създай нов потребителски акаунт.

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Top
bg: Връх

en: Add
bg: Добави

en: Format
bg: Формат

en: Text
bg: Текст

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Bottom
bg: Дъно

en: Revisions
bg: Редакции

en: Id
bg: Номер

en: Appearance
bg: Теми

en: Filters
bg: Филтри

en: Languages
bg: Езици

en: Right
bg: Дясно

en: People
bg: Потребители

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Add existing field
bg: Добави вече съществуващо поле

en: Add new field
bg: Добави ново поле

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Translate
bg: Преведи

en: Language name
bg: Име на език

en: Select language
bg: Избери език

en: Content translation
bg: Превод на съдържанието

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
