Tour (2.0.1) - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Create a new user account.
eo: Kreu novan uzantan konton.

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Filters
eo: Filtroj

en: Position
eo: Loko

en: Languages
eo: Lingvoj

en: People
eo: Uzantoj

en: Output format
eo: Strukturo de eligo

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Add existing field
eo: Aldonu ekzistantan kampon

en: Add a new link
eo: Aldonu novajn ligilojn

en: Add new field
eo: Aldonu novan kampon

en: Translate
eo: Traduku

en: Route
eo: Vojo

en: Language name
eo: Lingva nomo

en: Select language
eo: Elektu lingvon

en: Content translation
eo: Traduko de enhavo

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: Route Name
eo: Nomo de vojo

en: Route Params
eo: Parametroj de vojo

en: Param
eo: Parametro
