Tour (2.0.1) - en to he translation catalogue (82 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Top
he: עליון

en: Add
he: הוספה

en: Format
he: פורמט

en: Text
he: טקסט

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Bottom
he: למטה

en: Module
he: מודול

en: Revisions
he: גרסאות

en: Field type
he: סוג שדה

en: Fields
he: שדות

en: Widget
he: וידג'ט

en: Appearance
he: מראה

en: Goal
he: יעד

en: Filters
he: מסננים

en: Sort Criteria
he: קריטריון למיון

en: Position
he: מיקום

en: Close
he: סגירה

en: Languages
he: שפות

en: Selector
he: סלקטור

en: Extend
he: הרחבות

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: People
he: משתמשים

en: Plugin
he: פלאגין

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Translation language
he: שפת התרגום

en: Translation
he: תרגום

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Add existing field
he: הוספת שדה קיים

en: More information
he: מידע נוסף

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Module name
he: שם מודול

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: About
he: אודות

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Configure Block
he: הגדרת בלוק

en: Translate
he: תרגום

en: Steps
he: צעדים

en: Route
he: נתיב

en: Tour
he: סיור

en: Optional information
he: מידע אופציונלי

en: Tips
he: טיפים

en: Uses
he: שימושים

en: Notify user
he: הודע למשתמש/ת

en: Node translation
he: תרגום פריט תוכן

en: Language name
he: שם שפה

en: Select language
he: בחירת שפה

en: Content translation
he: תרגום תוכן

en: Content Translation
he: תרגום תכנים

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Custom display settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות אישית

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה

en: User interface translation
he: תרגום הממשק

en: End tour
he: סיום הסיור

en: Edit user account
he: עריכת חשבון משתמש

en: Display modes
he: מצבי תצוגה

en: Route Name
he: שם נתיב

en: Route Params
he: פרמטרים לניתוב

en: Param
he: פרמטר

en: Adding languages
he: השפות נוספות

en: Add, rearrange or remove filters.
he: הוספה, סידור מחדש או הסרה של מסננים.

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
he: הוספה, סידור מחדש או הסרה של כללי מיון.
