Tour (2.0.1) - en to hr translation catalogue (54 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Create a new user account.
hr: Stvori novi korisnički račun.

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Format
hr: Oblik

en: Text
hr: Tekst

en: Paths
hr: Putanje

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Bottom
hr: Dno

en: Module
hr: Modul

en: Revisions
hr: Revizije

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Fields
hr: Polja

en: Widget
hr: Cinculator

en: Appearance
hr: Izgled

en: Filters
hr: Prečistači

en: Sort Criteria
hr: Kriteriji sortiranja

en: Position
hr: Pozicija

en: Languages
hr: Jezici

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: People
hr: Korisnici

en: Translation
hr: Prijevod

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Add existing field
hr: Dodaj postojeće polje

en: More information
hr: Više informacija

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Add new field
hr: Dodaj novo polje

en: About
hr: Opis

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: Translate
hr: Prevedi

en: Uses
hr: Uporaba

en: Node translation
hr: Prijevod unosa

en: Language name
hr: Naziv jezika

en: Select language
hr: Odaberite jezik

en: Content translation
hr: Prijevod sadržaja

en: Manage display
hr: Uredi prikaz

en: Custom display settings
hr: Prilagođene postavke prikaza

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Param
hr: Parametar
