Tour (2.0.1) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Create a new user account.
ne: नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउनुहोस्।

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Appearance
ne: रूप

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Route
ne: मार्ग

en: Language name
ne: भाषाको नाम

en: Content translation
ne: विषयवस्तु अनुवाद

en: Route Name
ne: मार्ग को नाम

en: Route Params
ne: मार्ग को स्थिर परीमाण

en: Param
ne: स्थिर परीमाण
