Tour (2.0.12) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: About
se: Birra
