Tour (2.0.16) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај
