Tour (2.0.16) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: List
ms: Senarai

en: Language
ms: Bahasa

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Export
ms: Eksport

en: Save
ms: Simpan

en: Top
ms: Atas

en: Add
ms: Tambah

en: Text
ms: Teks

en: Bottom
ms: Bawah

en: Module
ms: Modul

en: Close
ms: Tutup

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
