Tour (2.0.17) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Language
ht: Lang

en: Save
ht: Anrejistre
