Tour (2.0.2) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Create a new user account.
br: Krouiñ ur gont implijer nevez.

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Plugin
br: Lugant

en: About
br: Diwar-benn

en: Route
br: Hentad

en: Creating tours
br: Krouiñ gweladennoù heñchet
