Tour (2.0.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh
