Tour (2.0.2) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: People
lo: ຄົນ
