Tour (2.0.2) - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Text
lt: Tekstas

en: Paths
lt: Keliai

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Bottom
lt: Apačia

en: Module
lt: Modulis

en: Revisions
lt: Versijos

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Goal
lt: Tikslas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Sort Criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Position
lt: Pozicija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Extend
lt: Moduliai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: People
lt: Žmonės

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Translation language
lt: Verčiama kalba

en: Translation
lt: Vertimas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Add existing field
lt: Pridėti egzistuojantį laukelį

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: About
lt: Apie

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Translate
lt: Versti

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Tour
lt: Turas

en: Tips
lt: Patarimai

en: Uses
lt: Naudoja

en: Notify user
lt: Pranešti nariui

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Custom display settings
lt: Pasirinktiniai rodymo nustatymai

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: User interface translation
lt: Vartotojo sąsajos vertimas

en: Display modes
lt: Atvaizdavimo būdai

en: tour
lt: turas

en: @tour_item of @total
lt: @tour_item iš @total
