Tour (2.0.2) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Appearance
mg: Endrika

en: People
mg: Olona

en: Select language
mg: Misafidiana teny
