Tour (2.0.2) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Create a new user account.
si: නව පරිශීලක ගිණුමක් විවෘත ක්කරන්න.

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Languages
si: භාෂා

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Language name
si: භාෂා නාමය

en: Select language
si: භාෂාව තෝරන්න
