Tour (2.0.2) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Create a new user account.
sq: Krijo një profil të ri përdoruesi.

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Revisions
sq: Revizione

en: Filters
sq: Filtrat

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Add existing field
sq: Shto fushën ekzistuese

en: Add new field
sq: Shto një fushë të re

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: Translate
sq: Përkthe

en: Language name
sq: Emri i gjuhës

en: Select language
sq: Zgjidh gjuhën

en: Content translation
sq: Përkthimi i përmbajtjes

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
