Tour (2.0.3) - en to bo translation catalogue (61 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Create a new user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་འཛུགས་པ།

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Top
bo: འགོ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Left
bo: གཡོན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Add existing field
bo: ད་ཡོད་ཀྱི་གནས་ཁོངས་སྣོན་པ

en: More information
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Add new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Node translation
bo: སྦྲེལ་གནས་ཡིག་སྒྱུར

en: Language name
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་མིང

en: Content translation
bo: ནང་དོན་ཡིག་སྒྱུར

en: User language
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྐད་རིགས།

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: Custom display settings
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Custom blocks
bo: རང་བཟོའི་ལྷུ་ལག
