Tour (2.0.3) - en to cs translation catalogue (85 entries)

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Create a new user account.
cs: Vytvořit nový uživatelský účet.

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: List
cs: Seznam

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Top
cs: Nahoru

en: Add
cs: Přidat

en: Format
cs: Formát

en: Paths
cs: Cesty

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Bottom
cs: Dole

en: Module
cs: Modul

en: Revisions
cs: Revize

en: Field type
cs: Typ pole

en: Fields
cs: Pole

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Filters
cs: Filtry

en: Sort Criteria
cs: Kritéria řazení

en: Position
cs: Pozice

en: Close
cs: Zavřít

en: Languages
cs: Jazyky

en: Extend
cs: Rozšíření

en: People
cs: Uživatelé

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Translation language
cs: Jazyk překladu

en: Translation
cs: Překlad

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Add existing field
cs: Přidat existující pole

en: More information
cs: Více informací

en: Module name
cs: Název modulu

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Add new field
cs: Přidat nové pole

en: About
cs: Popis

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Translate
cs: Přeložit

en: Route
cs: Cesta

en: Tips
cs: Tipy

en: Uses
cs: Použití

en: Notify user
cs: Oznámit uživateli

en: Language name
cs: Název jazyka

en: Select language
cs: Vybrat jazyk

en: Content translation
cs: Překlad obsahu

en: Field label
cs: Popisek pole

en: Content Translation
cs: Překlad obsahu

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: Custom display settings
cs: Nastavení vlastního zobrazení

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Custom blocks
cs: Vlastní bloky

en: Language direction
cs: Směr textu

en: Manage form display
cs: Správa formuláře

en: User interface translation
cs: Překlad uživatelského rozhraní

en: End tour
cs: Dokončit prohlídku

en: Edit user account
cs: Upravit uživatelský účet

en: Display modes
cs: Režimy zobrazení

en: Route Name
cs: Jméno cesty

en: Route Params
cs: Parametry cesty

en: Param
cs: Parametr

en: Continuing on
cs: Pokračování na

en: Set a language as default
cs: Nastavit jazyk jako výchozí

en: Filter the search
cs: Filtrovat výsledky vyhledávání

en: Apply your search criteria
cs: Použít vaše vyhledavací kritéria.

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
cs: Pro použití vyhledavacích kritérií, klikněte na tlačítko<em>Filtrovat</em>.

en: Validate the translation
cs: Validovat překlad

en: Filter actions
cs: Filtrovat akce

en: Add, rearrange or remove filters.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit filtry.

en: Sort actions
cs: Seřadit akce

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit pravidla řazení.

en: Place Blocks
cs: Umístit bloky
