Tour (2.0.3) - en to gl translation catalogue (72 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Create a new user account.
gl: Crear unha nova conta de usuario/a.

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Top
gl: Superior

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Text
gl: Texto

en: Paths
gl: Rutas

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Bottom
gl: Botón

en: Module
gl: Módulo

en: Revisions
gl: Revisión

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Widget
gl: Control

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Filters
gl: Filtros

en: Sort Criteria
gl: Criterio de Ordenación

en: Position
gl: Posición

en: Close
gl: Pechar

en: Add User
gl: Engadir Usuario/a

en: Languages
gl: Idiomas

en: Extend
gl: Estender

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: People
gl: Persoas

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Translation
gl: Traducción

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Add existing field
gl: Engadir un campos existente

en: More information
gl: Máis información

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Add new field
gl: Engadir novo campo

en: About
gl: Información

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Translate
gl: Traducir

en: Steps
gl: Pasos

en: Route
gl: Ruta

en: Tips
gl: Consellos

en: Uses
gl: Usos

en: Node translation
gl: Tradución do nodo

en: Language name
gl: Nome do idioma

en: Select language
gl: Selección de idioma

en: Content translation
gl: Traducción do Contido

en: Field label
gl: Etiqueta do campo

en: Content Translation
gl: Tradución do Contido

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Custom display settings
gl: Opcións de presentación personalizada

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Route Name
gl: Nome da Ruta

en: Route Params
gl: Parámetros da Ruta

en: Param
gl: Parámetro
