Tour (2.0.3) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Create a new user account.
ka: ახალი მომხმარებლის შექმნა.

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Module
ka: მოდული

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Position
ka: პოციზია

en: Languages
ka: ენები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Add existing field
ka: არსებული ველის დამატება

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია

en: Module name
ka: მოდულის სახელი

en: Translate
ka: თარგმნა

en: Select language
ka: ენის არჩევა
