Tour (2.0.3) - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Create a new user account.
nn: Lag ny brukarkonto

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Fields
nn: Felt

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Filters
nn: Filter

en: Close
nn: Lukk

en: Languages
nn: Språk

en: People
nn: Folk

en: Add existing field
nn: Legg til eksisternade felt

en: Add a new link
nn: Legg til ny lenke

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Add new field
nn: Legg til eit nytt felt

en: Translate
nn: Omset

en: Tip
nn: Tips

en: Language name
nn: Språknamn

en: Select language
nn: Vel språk

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
