Tour (2.0.3) - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Widget
ps: کاروونی

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Position
ps: ځاى

en: Close
ps: تړل

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: People
ps: خلک

en: Plugin
ps: لګون

en: Translation
ps: ژباړه

en: About
ps: په اړه

en: User language
ps: غړي ژبه

en: Adding languages
ps: ژبه زیاتوي
