Tour (2.0.3) - en to ug translation catalogue (38 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Text
ug: تېكىست

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Close
ug: يېپىش

en: Languages
ug: تىل

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: People
ug: ئەزالار

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: More information
ug: داۋامى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Language name
ug: تىل نامى

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى

en: Custom display settings
ug: كۆرسىتىش شەكلىنى تەڭشەش

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار

en: Language direction
ug: تىل يۆنىلىشى

en: Auto start
ug: ئاپتوماتىك باشلاش
