Tour (2.0.4) - en to am translation catalogue (32 entries)

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Create a new user account.
am: አዲስ የተጠቃሚ መለያ ፍጠር።

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: List
am: ዝርዝር

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Position
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Translate
am: ተርጉም

en: Route
am: ፈለግ

en: Language name
am: የቋንቋ ስም

en: Select language
am: ቋንቋ ይምረጡ

en: Route Name
am: የፈለግ ስም

en: Route Params
am: የፈለግ ግቤቶች

en: Param
am: ግቤት
