Tour (2.0.4) - en to be translation catalogue (66 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Create a new user account.
be: Стварыць новы рахунак карыстальніка.

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: List
be: Спіс

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Top
be: Верх

en: Add
be: Дадаць

en: Format
be: Фармат

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Paths
be: Шляхі

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Bottom
be: Знізу

en: Module
be: Модуль

en: Revisions
be: Версіі

en: Field type
be: Тып поля

en: Fields
be: Палі

en: Widget
be: Віджэт

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Filters
be: Фільтры

en: Languages
be: Мовы

en: Extend
be: Пашырыць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: People
be: Карыстальнікі

en: Translation
be: Пераклад

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Add existing field
be: Дадаць існуючае поле

en: More information
be: Больш падрабязная інфармацыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Add new field
be: Дадаць новае поле

en: About
be: Аб

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Translate
be: Перакласці

en: Route
be: Маршрут

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Language name
be: Назва мовы

en: Content translation
be: Пераклад змесціва

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Custom display settings
be: Уласныя налады адлюстравання

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Custom blocks
be: Уласныя блокі

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты

en: User interface translation
be: Пераклад інтэрфэйсу карыстальнікаў

en: Display modes
be: Лады паказу

en: Route Name
be: Назва маршруту

en: Route Params
be: Параматры маршруту

en: Apply your search criteria
be: Прыкласці крытэрыю пошуку

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
be: Каб прыкласці крытэрыю пошуку, націсніце на  гузік <em>Фільтраваць</em>.

en: Filter actions
be: Дзеянні фільтру

en: Sort actions
be: Дзеянні сатравання
