Tour (2.0.4) - en to et translation catalogue (116 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: List
et: Nimekiri

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Top
et: Ülesse

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Text
et: Tekst

en: Paths
et: Asukohad

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Bottom
et: Alumine

en: Module
et: Moodul

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Widget
et: Vidin

en: Appearance
et: Välimus

en: Filters
et: Filtrid

en: Sort Criteria
et: Sorteerimistingimused

en: Position
et: Asukoht

en: Close
et: Sulge

en: Add User
et: Lisa kasutaja

en: Languages
et: Keeled

en: Extend
et: Laienda

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: People
et: Kasutajad

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Translation language
et: Tõlke keel

en: Translation
et: Tõlge

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Add existing field
et: Lisa olemasolev väli

en: More information
et: Rohkem teavet

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: About
et: Programmist

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Translate
et: Tõlge

en: Route
et: Suund

en: Tour
et: Tutvustav ringkäik

en: Tips
et: Näpunäited

en: Uses
et: Kasutab

en: Notify user
et: Anna kastajale teada

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Select language
et: Vali keel

en: Content translation
et: Sisu tõlkimine

en: Content Translation
et: Sisu tõlkimine

en: User language
et: Kasutaja keel

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Custom display settings
et: Kohandatud kuvasätted

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Custom blocks
et: Kohandatud plokid

en: Language direction
et: Keele suund

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: User interface translation
et: Kasutajaliidese tõlge

en: !tour_item of !total
et: !tour_item !total-st

en: End tour
et: Lõpeta tutvustav ringkäik

en: Edit user account
et: Muuda kasutaja kontot

en: Display modes
et: Kuvarežiimid

en: Viewing tours
et: Tutvustavate ringkäikude vaatamine

en: Creating tours
et: Tutvustavate ringkäikude loomine

en: Route Name
et: Suuna nimi

en: Route Params
et: Marsruudi parameetrid

en: Param
et: Parameeter

en: Tour settings
et: Tutvustava ringkäigu seaded

en: Tour tip
et: Tutvustava ringkäigu näpunäide

en: Adding languages
et: Keelte lisamine

en: @tour_item of @total
et: @tour_item @total-st

en: Editing languages
et: Keelte haldamine

en: View edit page
et: Vaate muutmisleht

en: Continuing on
et: Jätkub

en: Reordering languages
et: Keelte järjekorra muutmine

en: Set a language as default
et: Määra vaikekeeleks

en: Modifying languages
et: Keelte muutmine

en: Choose the language you want to translate.
et: Vali keel, mida soovid tõlkida.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
et: Sisesta sõna või lause, mida soovid tõlkida. Lubatud on ka sõnaosa kasutamine.

en: Filter the search
et: Filtreeri otsingutulemusi

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
et: Kui soovid tõlkida midagi, mis pole veel tõlgitud, siis saad otsida tõlkimata sõnesid. Kui soovid muuta juba olemasolevat tõlget, siis peaksid otsima ainult tõlgitud sõnesid.

en: Apply your search criteria
et: Rakenda otsingutingimus

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
et: Otsingukriteeriumi rakendamiseks kliki <em>Filtreeri</em> nupul.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
et: Saad kirjutada oma isikliku tõlke paremas tulbas olevatele tekstiväljadele. Selleks, et teksti õigesti tõlkida ürita aru saada millises kontekstis seda kasutatakse.

en: Validate the translation
et: Valideeri tõlge

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
et: Kui oled tõlkimise lõpetanud, vajuta <em>Salvesta tõlked</em> nuppu. Tõlked tuleb salvestada iga kord enne leheküljelt navigeerimist või uue otsingu teostamist.

en: Manage view settings
et: Halda vaate seadeid

en: View or edit the configuration.
et: Vaata või muuda seadistust.

en: Displays in this view
et: Nähtav selles vaates

en: View administration
et: Vaate haldamine

en: Filter your view
et: Filtreeri vaadet

en: Filter actions
et: Filtri toimingud

en: Add, rearrange or remove filters.
et: Lisa, järjesta või eemalda filtrid.

en: Sort actions
et: Sorteeri tegevused

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
et: Lisa, järjesta või eemalda sorteerimise reeglid.

en: Show a preview of the view output.
et: Näita eelvaadet vaate väljundist.

en: Place Blocks
et: Paiguta plokke

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
et: Antud tõlkeid kasutatakse saidi kasutajaliideses. Kui sa soovid neid kasutada mõnel teisel saidil või tõlkeprogrammis, saad need<a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">eksportida</a> .po failiks ja hiljem ka <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">importida</a>.
