Tour (2.0.4) - en to jv translation catalogue (48 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar.

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Add
jv: Tambah

en: Text
jv: Teks

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Module
jv: Modul

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: Widget
jv: Piranti

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: People
jv: Pawongan

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Add existing field
jv: Tambah field sing uwis ana

en: More information
jv: Katrangan selengkapé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Add new field
jv: Tambah field anyar

en: About
jv: Ngenani

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Language name
jv: Jeneng bāsā

en: Select language
jv: Milih bāsā

en: Content translation
jv: Terjemahan kontén

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: Custom display settings
jv: Setèlan tampilan kostum

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
