Tour (2.0.4) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Languages
kk: Тілдер

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Add new field
kk: Жаңа өрісті қосу

en: Translate
kk: Аудару

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: Select language
kk: Тілді таңдау

en: Content translation
kk: Контент аудармасы
