Tour (2.0.4) - en to my translation catalogue (32 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: People
my: လူများ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: About
my: အကြောင်း

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Select language
my: ဘာသာစကားရွေးချယ်ရန်

en: Content translation
my: သတင်းအချက်အလက်များကို ဘာသာပြန်ခြင်း
