Tour (2.0.4) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Bottom
sr: Дно

en: Field type
sr: Tип поља

en: Sort Criteria
sr: Критеријум сортирања

en: Languages
sr: Језици

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Translation
sr: Превод

en: Route
sr: Рута

en: Language name
sr: Назив језика

en: Select language
sr: Изаберите језик

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Route Name
sr: Назив руте

en: Route Params
sr: Параметри руте

en: Param
sr: Параметар

en: View or edit the configuration.
sr: Погледајте или уредите подешавања.

en: Add, rearrange or remove filters.
sr: Додај, пресложи или уклони филтере.

en: Sort actions
sr: Акције сортирања

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
sr: Додај, пресложи или уклони правила сортирања.
