Tour Block (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: URL
ar: العنوان URL

en: Link Title
ar: عنوان الرابط

en: Custom
ar: مخصص

en: Square
ar: ميدان

en: About
ar: حول

en: Card
ar: بطاقة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
